Product Details:
| Minimum Order Quantity | 200 Piece |
| Size (Hole to Hole) | 96 mm (4 in) |
| Usage/Application | Cabinet Fitting |
| Color | Black |
| Handle Type | Pull Handle |
| Brand | Shree Enterprise |
| Ideal For | Exterior Door |
| Material | Stainless Steel |
| Packaging Size | 10 - 20 Pieces |
| Application | Kitchen |
As per the requirements of the customers, we are involved in offering best quality of Modern Door Handle. This Modern Door Handle is available in the market in wide range at most reasonable rates. This Modern Door Handle is appreciating among the customers due to their supreme quality and durability. Our products are of supreme equality. Our product is available at industrial leading prices.
Features:
Good quality
Easy to use
Durable
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 250 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Size (Hole to Hole) | 288 mm (12 in) |
| Ideal For | Exterior Door, Interior Door |
| Finish Type | Stainless Steel |
| Handle Type | Pull Handle |
| Size | 12 mm |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Size (Hole to Hole) | 224 mm (9 in) |
| Ideal For | Interior Door, Exterior Door |
| Finish Type | Stainless Steel |
| Finish | Chrome Finish |
| Handle Type | Pull Handle |
| Size | 16 mm |
As per the requirements of the customers, we are involved in offering best quality of Modern Door Handle. This Modern Door Handle is available in the market in wide range at most reasonable rates. This Modern Door Handle is appreciating among the customers due to their supreme quality and durability. Our products are of supreme equality. Our product is available at industrial leading prices.
Features:
Good quality
Easy to use
Durable
Additional Information: